WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023

WordPress, web sitesi tasarlamak isteyen herkesin kolaylıkla ulaşabildiği açık kaynaklı içerik yönetim sistemidir. Bugün itibariyle çok sayıda kullanıcı WordPress kullanıyor. Bu alt yapıyı bu kadar tercih edilir kılan çok sayıda özellik bulabiliriz.

Kolay ara yüz desteği kadar WordPress bünyesinde sunulan onlarca tema da web site sahiplerine cazip geliyor. Web site tasarlarken kullanmış olduğunuz tema çok önemlidir. Bu nokta da WordPress’in de size sunacağı çok sayıda tema bulunuyor.

Blog, e- ticaret, haber, dergi, yemek tarifi ve daha birçok alandaki içerik için sizi zengin temalar bekliyor. Görsel zenginliğin yanı sıra hedef kitlenizi etkileyecek ideal e-ticaret temaları seçebilirsiniz. Seçeceğiniz e- ticaret temasıyla, menü, renk, yazı tipi, logo vb. tasarımlarınız adeta level atlar.

İddialı ve E-Ticaret Odaklı Bir WordPress Teması: Electro Electronics Store

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 1

Elektronik ürünlerin ticaretiyle ilgileniyorsanız, bu iddialı WordPress teması tam da size hitap ediyor olabilir. Bu alanda bir e-ticaret mağazanız varsa kolay ara yüze sahip olan esnek özellikli Electro Electronics Store temasını kullanabilirsiniz.

Çok işlevli bir ara yüze sahip olan Electro Electronics Store, alt çizgi çerçevesi ile tasarlanmıştır. Kullanıcılar kolaylıkla özel CSS eklemesi yapabilir ve sitenin işlevselliğini daha da arttırabilir. Bu özel temada bulunan diğer olanaklar şöyle sıralanabilir:

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 2
 • Kolay kurulum özelliği
 • Ücretsiz güncelleme seçeneği
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Duyarlı düzen
 • Çoklu satıcı uyumu
 • Kaydırıcı devrimi
 • Bootstrap 4 üzerine kurulmuş sistem
 • Kolay kullanıcı ara yüzü
 • Youtube sayfa yükleyici çerçevesi

Sade Ve Zarif Bir Seçenek Arayanlara Uygun Bir Tema: Shop lsle

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 3

E-ticaret firmaları çoğu kez sade ve net bir görünüm tercih eder. Siz de böyle bir ihtiyaca sahipseniz Shop lsle WordPress temasını kullanabilirsiniz. Kullanıcılar için oldukça basit bir tarzda tasarlanan bu tema Bootstrap tabanlı olarak piyasaya sürülmüştür.

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 4

E-ticaret sitesi kurmak isteyen çok sayıda işletme bu temayı kullanır. Temanın diğer özelliklerine baktığımızda sınırsız renk, duyarlı tasarım, çeşitli WooCommerce uzantıları, çeşitli widgetlar, gelişmiş tipografi ve geniş düzen gibi özellikleri bulabiliriz.

Moda, Kozmetik, Aksesuar E-ticaret Sayfaları için Biagiotti

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 5

Bir WordPress temasını ulaşılabilir ve kullanışlı kılan en önemli özelliklerden birisi zariflik ve dikkat çekiciliktir. Biagiotti WordPress temasında da tüm bu detaylar bir araya getirilmiştir. Özellikle moda kozmetik ve benzeri aksesuarlar üzerine e-ticaret işiyle uğraşanlar bu temayı tercih edebilir.

Biagiotti WordPress teması, ara yüzü sağlam ve bir o kadar da kullanışlı bir temadır. Temayı yükleyecek olanlar için Biagiotti temanın çeşitli özellikleri şöyle sıralanabilir:

Özelleştirilebilirlik, kısa kodlar, birden çok mağaza düzenleme, sayfalar arasında kolay geçiş, blog kaydırıcı widget, çeşitli başlık türleri, yan alan blog listesi widget ve daha birçok özelliği bu temada bulmak mümkündür.

Hedef Kitleye Kolay Ulaşım ve Hız için Hestia WordPress Teması

WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 6

Canlı özelleştirici de barındıran bu tema sayesinde müşteriler ve hedef kitle web sayfanıza sık sık giriş yapacaktır. E-ticaret mağazanızı Hestia ile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Sizi burada bekleyen çok sayıda güzel renk, yazı tipi ve menü seçeneği bulunuyor.  

İstediğiniz eklentiyi temanıza dâhil edebilirsiniz. Hestia WordPress teması birçok temaya göre çok hızlı şekilde SEO optimizasyon hizmeti sağlar. Tüm kullanıcıların beklentisi olan yüksek hız bu tema sayesinde hedef kitleye kolaylıkla sunulur ve siteniz her zaman en hızlı siteler içerisinde yer alır.

E-ticaret sitelerinizi tasarlarken yukarıdaki temalardan yardım alabilirsiniz. Site içeriğiniz ve hedef kitlenize en uygun temayı çok kısa sürede WordPress üzerinden edinebilirsiniz.

“WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023” üzerine 4 yorum

 1. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  Yanıtla
 2. WordPress E-Ticaret Temaları: En İyi E-Ticaret Temaları 2023 konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  Yanıtla

Yorum yapın