WordPress Haber Teması: En İyi Wordpress Haber Temaları 2023

WordPress bugün itibariyle bir web sitesi ya da blog oluşturmanın en kolay yoludur. Sahip olduğu kullanıcı dostu eklentiler sayesinde WordPress, herkese açık bir içerik yönetim sistemidir. Bir web sitesi için tema her şeydir.

Her geçen gün popülaritesini arttıran WordPress, web sitesi kurmak isteyen herkesin aklına gelen ilk seçenek olmaya başladı. WordPress’te bulunan tema eklentisi de bu talebi daha da arttırmış oldu. Haber siteleri de bu temalardan nasibini aldı

Her türlü sitenin hazırlanmasında kullanılabilen WordPress ile edineceğiniz çok sayıda haber, dergi vb. tema da bulunur. Haber sitesi tasarlamak isteyenlerin ilk tercihi olan En İyi Wordpress Haber Temaları 2023 listesine göz atalım.

Amaca Uygun, Sade ve Net: Numinous WordPress Teması

 Numinous WordPress Teması Ücretsiz

Tüm gazete ve haber içerikleri için kullanılabilen Numinous, SEO dostu bir temadır. Temiz ve bir o kadar da hoş görünümlü bir site tasarımına ihtiyaç duyanların da ilk tercihidir. İlk defa bir site kuran ve kafa karıştırıcı temalardan uzak durmak isteyenler de bu zarif temaya yönelebilir.

Gazete, dergi, viral içerik, yemek sitesi, teknoloji ve daha birçok sitenin tasarımı için uygun bir temadır. Her kategori için farklı renk seçenekleri bulabilir, göz yormayan bir tasarımı sitenize taşıyabilirsiniz. Temada kullanılan çok sayıda özel araç da beklentileri karşılamaya çok uygundur.  

Haber Dergileri İçin En İyi Seçim: Deep

Haber dergisi için özel bir tasarım arıyorsanız Deep Wordpress haber teması tam da size göre olabilir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu çok sayıda özelliği bir araya getiren Deep, zirvedeki yerini koruyor.

Deep WordPress Tema
  • Otomatik Güncelleme
  • İçerik Kaydırma
  • İleri Tipografi
  • Çeviri Hazır Özelliği
  • Gelişmiş animasyon seçenekleri

Bundan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz tema, SEO optimizasyonu yüksek bir araçtır. Siteniz en üst sıralara tırmanırken kullanıcıların da yüksek oranda dikkatini çeker. Bu tema tasarımında kullanışlı sosyal medya widgetleri de oldukça iş görür.

Şık ve Zarif ve Ücretsiz WordPress Tema Desteği: Awaken

Awaken Wordpress Teması, Awaken indir

Hem şık hem de zarif bir WordPress haber tema desteği arayanlar için ise Awaken ön plana çıkıyor. Diğer haber içerikli web sitelerinin yanında daha çok dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercihi olan Awaken, telefon ve tablet benzeri tüm cihazlarda duyarlı bir düzene sahiptir.

Üç farklı stilde görüntülenebilen gönderi widgetleri sayesinde kolay kullanımlı bir dergi görünümü sunar. Temanızı kurduktan sonra kontrol panelinden kolaylıkla özelleştirme yapabilirsiniz. Tema özelleştirici rahat ve profesyonel kullanımlıdır.

Flexslider özelliği sayesinde tüm gönderiler, sorunsuz biçimde görüntülenebilir. Duyarlı bir düzene sahip olan Awaken ile web sitelerinizi yeniden yaratabilir, web dünyasında sağlam bir yer edinebilirsiniz.

Hafif, Profesyonel ve SEO Dostu: Portal

Sevilen WordPress dergi ve haber temaları içinde yer alan Portal, minimalizmden kopmayan ideal ölçekte bir Wordpress temasıdır. Dileyenler haber, dergi veya blog içeriği oluşturmak için bu ücretsiz temayı tercih edebilir.

7 renk seçeneği ile sevimli ve dikkat çekici tonlara bürünmüş bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Ara yüzünün sağlamlığı ve kullanışlılığının yanı sıra temanız tam bir SEO dostudur. İçerikleriniz Google’da üst sıralarda yer alırken, siz de arka planda keyifle sitenizi yönetebilirsiniz. Portal WordPress size neler vadediyor?

  • Kolay ve güçlü yönetici paneli
  • Özelleştirilebilir düzen
  • Ultra duyarlılık
  • Modern görünüm
  • Geniş renk skalası

Çok daha fazlası ile web sitelerinizi kolayca hazırlayabilir ve profesyonel ölçekte yönetebilirsiniz. 2023 En İyi Wordpress Haber Temaları ile bu yılın en iyisi olmaya hazır mısınız?  

Yorum yapın