WordPress Kurumsal Tema: En İyi Kurumsal Temalar 2023

WordPress günümüzde en sevilen web sitesi altyapılarını oluşturan içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Web sitesi tasarımında akla gelen en önemli unsur temadır, elbette ki temanın yanı sıra çok sayıda farklı web sitesi kriteri de vardır ancak tema seçimi ile web sitenizin hızını,  SEO uyumunu üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Kurumsal kimliği olan firmalar kendilerine web sitesi kurmak istediklerinde çok daha hassas davranmalıdır.  Bunun en önemli sebeplerinden birisi kurumsallığın zarar görmemesidir.  Kurumsal bir firmanın en önemli özelliklerinden birisi hız olmalıdır. Bu noktada hız unsuru yüksek bir WordPress kurumsal tema seçmek gerekir.

Yüksek Hızı İle Sevilen Modern ve İdeal Wordpress Teması Corporate

Bir kurumsal firma için en önemli özelliğin hız olduğunu söylemiştik,  bunu web sitenizde de sağlamanız gerekir. Kendinize kurumsal bir WordPress teması seçecekseniz temanızın 2 önemli özelliği olmalıdır.  Bunlardan bir tanesi hız iken diğeri ise SEO uyumluluk özelliğidir.

Profesyonel görünümlü ve çok amaçlı bir kurumsal tema arayanlar Corporate WordPress temasını tercih edebilir. Her türlü kullanıcıya hitap eden bu profesyonel tema çok sayıda farklı teknik özelliğe de sahiptir. Temada aynı zamanda bir blog kısmı da bulunuyor. Kurumsal yönünü desteklemeye çalışan firmalar blog tarzındaki tasarım ile de hedef kitlesine çeşitli içerikler sunabilir.

Corporate, oldukça hızlı bir WordPress kurumsal temasıdır. SEO konusundaki üst düzey desteği ile kurumsal firmalar arasında sevilerek kullanılır. Sitenizin tasarımında ana sayfada yer alan müşteri yorumu, hizmet iletişim formu, Google Map haritası, portfolyo, fiyat tablosu, abonelik kısmı ve daha birçok eklenti olabilirsiniz.

Çekici Ve Etkileyici Tasarımı İle Kurumsal Firmaların Gözdesi Consulting

Daha çok finans veya danışmanlık siteleri için tercih edilen bu WordPress şirket teması dikkat çeken özelliklere de sahiptir.  Bir kurumsal firmanın en önemli özelliklerinden biri olan hız burada da ön plana çıksa da diğer temalara göre biraz daha geri planda kalabilir.

Web sitesi tasarımında blog kısmı da bulunuyor. Kurumsal firmalar bu sayede müşterilerine ve hedef kitlesine hem kurumsallık hem de blog hizmeti verebilecek. SEO uyumlu bir tema olan Consulting ile web sayfası üzerinde form, portfolyo, mağaza, hizmet, istatistik, ürün gibi kısımlar da bulunmaktadır. Google Map üzerinde yer alan firmalar farklı lokasyonları da kolaylıkla müşterilerine buradan gösterebilir.

Modern Tasarımı İle Sevilen Wordpress Kurumsal Teması Velocity

Bugün çok sayıda kurumsal firma modern ve etkileyici görünümden vazgeçmemeye çalışıyor. Modernliği ve etkileyiciliği odak noktasına alan firmaların seveceği bir kurumsal tema örneği de Velocity’dir.  Velocity orta hıza sahip çok sayıda farklı özellikler ile ön plana çıkan kurumsal bir temadır.

Duyarlı tasarıma eşlik eden yüksek kalite ve özelleştirilebilirlik önemlidir. Kurumsal firmalar bu tema ile birlikte web sitelerini diledikleri gibi tasarlayabilirler. Mega menü, sürgü kaydırıcısı, kategori sütunları, popüler kategori, pazar yeri ve daha birçok özellik sitenin ana sayfasında yer alır. Mobil kullanım ve SEO konusunda oldukça duyarlı olan bu WordPress teması çok dilli desteğe de sahiptir.

Gördüğünüz gibi bugün kurumsal firmalar çok sayıda WordPress teması bulabilir. Kurumsal firmaların yaptıkları işin içeriği ve ihtiyaçları seçilecek temayı belirler. SEO ve hız da bu seçenekleri belirlerken oldukça önemlidir. Yukarıda saymış olduğumuz temaların dışında da En İyi Kurumsal Temalar 2023 kategorisinde tema bulmak mümkündür. WordPress kurumsal temaları 2023 yılında da popülerliğini koruyacak ve tercih edileceğe benziyor.

Yorum yapın